AJH obchodní podmínky

Obchodní podmínky AJH

Obchodní podmínky - penzion Vila Fantazie

I.Objednávky
Závaznou objednávku Vašeho pobytu proveďte prosím vyplněním a odesláním rezervačního formuláře (telefonické objednávky ani předběžné rezervace neposkytujeme).
My Vám během dne potvrdíme, zda je Vámi požadovaný termín volný a vyzveme Vás k zaplacení zálohy nebo celé platby (připsání platby na náš účet nejdéle do 3 pracovních dnů !).
Vyplněním závazné objednávky zákazník stvrzuje, že Obchodní podmínky četl, uznává a souhlasí s nimi. Odeslaná závazná objednávka nahrazuje podepsanou smlouvu.
Po obdržení zálohy nebo celé částky na náš účet je rezervace oboustranně závazná a my Vám pošleme emailem její potvrzení (v případě zájmu zhotovený dárkový voucher k pobytu). Pokud záloha (nebo celá platba pobytu) nebude včas uhrazena, automaticky postupuje a je k dispozici pro další zájemce o pobyt v daném termínu.

II. Platební podmínky
Smluvená rezervace pobytu (na základě vyplněného rezervačního formuláře) Vás zavazuje k zaplacení zálohy nebo plné smluvní ceny do 3 pracovních dnů. Úhradu objednaného pobytu může zákazník provést poštovní složenkou, nebo bankovním převodem, fakturou.

Podklady k platbě Vám odešleme emailem na základě Vámi vyplněného rezervačního formuláře. Můžete nám zaslat doklad o provedení platby. Po zaplacení Vám zašleme emailem potvrzení o rezervaci (v případě zájmu zhotovený dárkový VOUCHER k pobytu) a tak závazně garantujeme pronájem apartmánu. Doplatek host uhardí v den příjezdu v hotovosti.
Podle zákona o evidenci tržeb EET jsme jako prodávající povinni vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Pokud Vám zaměstnavatel částečně přispívá, nebo hradí celý pobyt (fond FKSP):
Pro vystavení faktury je nutné si u svého zaměstnavatele zjistit podmínky pro její vystavení. Každému vystavení faktury musí předcházet objednávka, kterou vystaví Váš zaměstnavatel a odešle nám emailem, nebo poštou. Objednávka musí obsahovat název zaměstnavatele, fakturační adresu,IČ a DIČ, bankovní spojení, požadovaný text faktury, fakturovanou částku za objednané služby.
Bez uvedených náležitostí není možné fakturu vystavit.
Ubytování Vila Fantazie není plátcem DPH.

III. Pobytové podmínky
Ubytovat je možné pouze hosta, který se prokáže platným dokladem totožnosti (občanským průkazem, cestovním pasem). Identifikační údaje z dokladu totožnosti zanese provozovatel do knihy ubytovaných hostů.
Host poté uhradí doplatek, platba se provádí v hotovosti.
Pokud host nenastoupí pobyt ve sjednaný den a hodinu, zaniká mu nárok na sjednané ubytování bez náhrady.
Začátek pronájmu apartmánů je od 16.00 – 20.00 hod. Při pozdějším příjezdu po 20.00 hod je nutné telefonicky nás informovat.
Kouření v apartmánech a celém penzionu, taktéž zapalování svíček či jinak manipulovat s ohněm uvnitř penzionu je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO. Nebude-li tento zákaz akceptován, bez náhrady Vám pobyt rušíme.
Ubytování Vila Fantazie Jizerské hory ubytování Vašich zvířecích miláčků i přeš náš velmi kladný vztah ke zvířatům neumožňuje.
V případě, že z vážných nepředvídatelných důvodu není možné hosta ubytovat v objednaném apartmánu, vyhrazuje si majitel právo hosta ubytovat v jiném apartmánu, nebo s hostem dohodnout jiný termín pobytu.

IV. Cena pronájmu
Cena zahrnuje ubytování, poplatek obci, el. proud, topení (topná sezóna), vodu, masážní vanu v apartmánu, kuchyň, nebo kuchyňský kout s vybavením, ložní prádlo, závěrečný úklid, ručníky, osušky a toaletní potřeby, kuchyňské přípravky a utěrku do kuchyně, využití zahrady a dětského hřiště, informační tiskoviny, parkovací místo, wifi připojení v penzionu. Za příplatek tepelné čerpadlo/ klimatizaci. Cena nezahrnuje zdravotní a úrazové pojištění, pojištění storna, dopravu. V případě předčasného odjezdu objednavatele-zákazníka, nemá tento nárok na vrácení již zaplaceného pronájmu. V případě dárkového voucheru - po datu jeho platnosti nelze dárkový voucher uplatnit, ani požadovat navrácení hotovosti (viz. níže V.2.).

V.1. Zrušení pronájmu
Při zrušení pobytu více jak 30 dnů před datem nástupu je účtován manipulační poplatek 50,-Kč.
Při zrušení pronájmu ze strany objednavatele-zákazníka je tento povinen uhradit následující storno poplatky.

počet dní do příjezdu storno poplatek z celkové ceny
30 50,-Kč
30 - 21 10%
20 - 14  35%
13 - 7 50%
6 - 3 80%
2 - 0 100%


Změna termínu je za jednotný manipulační poplatek 300,- Kč za osobu. Je možná min. 10 dní před příjezdem v případě volného termínu a pouze jedenkráte.
Storno pobytu hrazeného daňovým dokladem se vztahují storno poplatky uvedené výše, pokud se vrací část uhrazené platby (dle storno poplatků), je odeslána na účet organizace, která pobyt hradila, na žádný jiný.
Při přerušení pobytu, nebo předčasném ukončení pobytu ze strany hosta se jakákoliv část platby nevrací.

V.2.Rezervace a storno rezervace v případě Dárkového certifikátu
Na internetových stránkách www.ajh.cz si můžete vybrat apartmán dle vlastního výběru. Prostřednictvím poptávkového formuláře na uvedených internetových stránkách, nebo na emailové adrese info@ajh.cz nás prosím kontaktujte a domluvte si termín Vašeho pobytu, apartmán a ubytovací balíček (rekreační pobyt, romantický pobyt pro dva). Uveďte prosím číslo certifikátu, které je na něm uvedeno. Doporučujeme objednat si datum pobytu v dostatečném předstihu.

V případě, že je cena služby vyšší než hodnota dárkového certifikátu, lze rozdíl ceny doplatit standardním způsobem (doplatkem na účet, nebo v hotovosti v den příjezdu). Hodnotu dárkového certifikátu je možné čerpat pouze formou služeb (ubytování, snídaně, balíčky), za dárkový poukaz nelze žádat hotovost. Nevyčerpaná část hodnoty dárkového certifikátu se nevrací.

Certifikát je možno uplatnit pouze do data, uvedeném na certifikátu. Po uplynutí stanoveného data certifikát bez náhrady propadá.

Rezervaci termínu může obdarovaný změnit pouze jedenkráte, a to nejpozději 10 dnů před sjednaným termínem poskytnutí služby a sjednat termín nový v rámci platnosti certifikátu.

Podmínky pro stornování rezervovaného termínu - při stornování termínu 14 a více dnů před samotnou aktivitou, vám bude termín bezplatně zrušen a můžete si vybrat jakýkoliv další volný termín v rámci platnosti certifikátu. Pokud stornujete svůj termín 6. - 3. den před nástupem, bude vám termín zrušen, ale náhradní termín (další volný termín) si budete moc vybrat za poplatek, který se rovná částce 50% z ceny pobytu. Při stornování termínu 3. den až den konání pobytu nebo v případě, že se na pobyt nedostavíte vůbec, bude Váš termín 100 % uplatněn bez jakékoliv další náhrady. Při přerušení pobytu, nebo předčasném ukončení pobytu ze strany hosta se jakákoliv část hodnoty certifikátu nevrací.


Apartmán Jaro Apartmán Léto Apartmán Podzim Apartmán Zima
+420 604 465 442